Rehabilitacja Woli

W niedzielne popołudnie zawodnicy KS Woli wygrali z dotychczasowym v-liderem ligi Sanem Wrzawy 2-0 i tym samym zrehabilitowali się za ubiegłotygodniową porażkę w Żupawie. We wczorajszym meczu Wola wystąpiła nareszcie w prawie najsilniejszym składzie ( zabrakło jedynie powracającego po kontuzji K. Pluty i W. Korczyńskiego). Pierwsza połowa dość wyrównana z małą przewagą gospodarzy, która została potwierdzona bramką w samej końcówce, którą strzelił Z. Pluta.

Na druga połowę wychodzimy bez zmian i szybko zdobywamy drugą bramkę, której autorem jest M. Lis. Mimo dwoch bramek przewagi Wola dalej atakowała jednak brakowało trochu dokładności i skuteczności i mecz zakończył się wynikiem 2-0.

Za tydzień kolejny trudny mecz. Tym razem jedziemy do Kępia Zaleszańskiego. Początek spotkania godzina 15.00. Również swój mecz w niedzielę rozegrają juniorzy. Kolejnym rywalem będzie ekipa Sanu Rozwadów. Początek meczu godzina 13.00.