Wygrana ze Strażakiem

W 2 kolejce rundy rewanżowej pokonaliśmy na własnym stadionie zespół Strażaka Przyszów 3-1.

W porównaniu do ostatniego meczu, trener miał w niedzielę do dyspozycji wszystkich piłkarzy. W składzie doszło aż do 5 zmian. Jeszcze mecz się dobrze nie rozpoczął a my już musieliśmy odrabiać straty. Już w 3 minucie dość przypadkową bramkę zdobyli goście i trzeba było gonić wynik. Do przerwy jednak już prowadzimy. Dwie bramki zdobywa Wojtek Lis. Prowadzenie mogło być o wiele wyższe jednak jak to ostatnio bywa brakowało skuteczność, zwłaszcza przy rzucie karnym którego obronił bramkarz Przyszowa. W drugie połowie to Wola kontrolowała grę. Rywale swoje okazje mieli jedynie po rzutach wolnych z dalszych odległości, jednak Łukasz Młyniec nie dał się już dzisiaj więcej razy zaskoczyć. W końcówce trzecią bramkę zdobył rezerwowy Dawid Ozga i mecz zakończył się naszym zwycięstwem.

Skład:
Ł. Młyniec
M. Lis, T. Bernat, T. Szymczyk, M. Hyla
P. Białek, Z. Pluta, T. Hałka, W. Korczyński
D. Leśniowski, W. Lis
oraz
T. Jarosz, Ł. Jarosz, Ł. Trzaska, M. Białek, P Flądro, Ł. Durda, D. Ozga, K. Pruś, A. Uzar .

Bramki:

21' W. Lis ( T. Bernat)
40' W. Lis (D. Leśniowski)
89' D. Ozga (Z. Pluta)

W Wielką Sobotę gramy na wyjeździe z Koniczynką Ocice. Początek spotkania godzina 15.00

Również w sobotę rundę wiosenną rozpoczynają juniorzy. Przeciwnikiem będzie Płomień Chmielów. Początek meczu o 13.00 w Chmielowie