3 punkty z Kopciami

W meczu 16 kolejki "B" klasy nasz zespół pokonał drużynę Łęgu Kopcie 3-1. Mecz toczył się cały czas pod dyktando gospodarzy, jednak brakowało skuteczności naszych zawodników.  Pierwsza bramkę dla naszego zespołu Zdobył w 39 minucie Konrad Pluta pewnie egzekwując rzut karny. Po zmianie stron obraz gry się nie zmienił. To Wola cały czas atakował czego skutkiem była bramka Pawła Durdy w 62 minucie. Przy stanie 2-0 w zespole gospodarzy wdarło się spore rozluźnienie co wykorzystali goście strzelając gola kontaktowego. Na odpowiedź gospodarzy nie trzeba było długo czekać. W 84 minucie w sytuacji sam na sam znajduje się Darek Leśniowski, jednak jego strzał broni bramkarz, lecz przy dobitce Wojtka Barana nie ma już nic do powiedzenia. W końcówce meczu zawodnicy Kopci próbowali jeszcze zmniejszyć rozmiary porażki, lecz gospodarze nie dali sobie już strzelić bramki i pewnie wygrali ten mecz 3-1.