Majowy weekend na "4"

W pierwszy weekend maja naszych zawodników czekał jak zwykle mały maraton ligowy. W niedzielę 1 maja w ramach 17 kolejki zawodnicy Woli zawitali na bardzo trudny teren do Krzątki. Mecz zakończył się remisem, co można uznać za sprawiedliwy wynik, gdyż obie drużyny miały swoje szanse na zwycięstwo. Bramkę dla naszej drużyny zdobył Paweł Białek w 39 minucie.

2 dni później w meczu 18 kolejki na Wolę Baranowską przyjechała niepokonana w tej rundzie drużyna OKS-u Wielowieś. Zespół gospodarzy przystąpił do tego meczu w bardzo osłabionym i eksperymentalnym składzie. W porównaniu do niedzielnego meczu nastąpiło aż 5 zmian co spowodowane było kartkami i kontuzjami. Do przerwy nasza drużyna prowadziła 2-0 po bramkach Darka Leśniowskiego i Wojtka Baranka, chociaż przez ponad połowę tej części gry graliśmy w 10 z powodu kontuzji Konrada Pluty, który jednak mimo złamanego nosa postanowił kontynuować grę po przerwie. Niestety goście nie mogli pogodzić się z porażką i i grali bardzo chamsko, czego skutkiem była czerwona kartka dla jednego z ich zawodników tuż przed przerwą.

A już w niedzielę czeka nas bardzo trudny wyjazd do Żabna, które zajmuje 3 pozycję tracąc do Woli jedynie 3 pkt. Mecz rozpocznie się o godzinie 16.00. Dwie godziny wcześniej swój mecz rozegrają również nasi juniorzy.