Cenny punkt w Żabnie

W meczu 19 kolejki "B" klasy Wola zremisowała z LZS-em Żabno 1-1. Z różnych powodów w tym meczu nie mogło zagrać aż 6 podstawowych zawodników. Przez większość meczu to gospodarze dyktowali warunki gry, lecz bardzo dobrze w naszej bramce spisywał się Jakub Lis, który wybronił kilka sytuacji sam na sam z napastnikami Żabna. Do przerwy było więc 0-0. Po zmianie stron pierwsi bramkę zdobyli gospodarze. Po rzucie rożnym strzałem głową z bliskiej odległości popisał się jeden z zawodników Żabna i przegrywaliśmy 1-0. Najlepszą sytuację do wyrównania miał Przemek Durda, który strzałem z 25 metrów trafił w poprzeczkę. Nie podcięło nam to skrzydeł i w końcu doczekaliśmy się wyrównania. Po dośrodkowaniu Zbigniewa Pluty z prawej strony i zgraniu głową Kacpra Ozgi do bramki głową trafił Michał Lis. W końcówce spotkania Wola starała się jeszcze strzelić zwycięską bramkę, ale zabrakło czasu i mecz zakończył się remisem co patrząc na nasz skład można uznać za sukces.

Za tydzień czeka nas kolejny trudny przeciwnik. Tym razem na Wolę przyjedzie Junior Zakrzów, który tak jak my jest w tej rundzie jeszcze bez porażki. Początek spotkania o godzinie 16.