Historia lubi się powtarzać

W meczu 20 kolejki drużyna Lasowiaka podejmowała zespół z Zakrzowa. Po 11 meczach bez porażki nasza drużyna uległa drużynie gości 2-3, chociaż do przerwy było 2-0. Mecz już od samego początku układał się po myśli gospodarzy. Już w 9 minucie po podaniu z lewej strony Marcina Białka bramkę zdobył Kacper Ozga. W 32 minucie ten sam duet wypracował bramkę na 2-0. W między czasie rzutu karnego nie wykorzystał Darek Leśniowski, który strzelił ponad poprzeczką. W drugiej połowie obraz gry bardzo się nie zmienił. To gospodarze atakowali, natomiast goście ograniczali się do gry z kontry i niestety to okazało sie kluczem do zwycięstwa. Mając 4 sytuacje na bramkę wykorzystali 3 i to drużyna z Zakrzowa zdobyła komplet punktów i miano jedynej drużyny niepokonanej w tej rundzie.

W najbliższą niedzielę czeka nas bardzo ważny wyjazd do Żupawy, który tak naprawdę pokaże jak mocna jest nasza drużyna. Miejmy nadzieję, iż chłopaki podniosą się po ostatniej porażce i przywiozą z wyjazdu jakiś punkt, który może być bardzo ważny w kontekście walki o 2 pozycję w tabeli.