Lider pokonany

W najciekawszym meczu 21 kolejki "B" klasy drużyna Lasowiaka Wola Baranowska pokonała na wyjeździe zespół lidera naszej ligi - KS Żupawę. Do tego meczu Wola przystąpiła chyba w najmocniejszym z możliwych składów. Od pierwszych minut meczu było widać, której drużynie bardziej zależało na zdobyciu kompletu punktów. Na pierwszą bramkę nie trzeba było długo czekać. Już w 9 minucie spotkania przepięknym strzałem w okienko z około 25 metra popisał się Konrad Pluta i Wola wyszła na prowadzenie. W 25 minucie było już 2-0. Po podaniu Zbigniewa Pluty akcje ładnym, technicznym strzałem wykończył Darek Leśniowski. Do przerwy wynik się nie zmienił, choć Wola miała jeszcze kilka dogodnych okazji.

Druga część spotkania rozpoczęła się najgorzej jak mogła. W 48 minucie gospodarze zdobywają kontaktową bramkę po strzale z bliskiej odległości. Kolejne minuty najeżały do zawodników Żupawy, którzy to raz za razem stwarzali sobie coraz to groźniejsze akcje. W 53 minucie na boisku pojawił się Kacper Ozga. Jak się potem okazało był to strzał w "10". Napastnik Woli w ciągu 20 minut zdobył 3 bramki, które zapewniły naszej drużynie bardzo ważne. W między czasie straciliśmy jeszcze drugą bramkę, trzeba przyznać również ładną jak nasza pierwsza. Gracz Żupawy przebiegł prawie całe boisko z piłką, po drodze mijając naszych 5 zawodników i lekkim strzałem umieścił piłkę w bramce obok naszego bramkarza.

Nasza drużyna odniosła bardzo zasłużone zwycięstwo nad liderem naszej ligi, co przedłużyło jeszcze nasze szanse na bezpośredni awans.

W czwartek 26 maja podejmiemy na własnym boisko LZS Cygany. Początek spotkania o godzinie 16.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich na ten mecz.